Bunkrowa Gwardia
   STRONA GŁÓWNA
Maj 26 2020 10:45:00   
Nawigacja

STRONA GŁÓWNA

O BUNKROWEJ GWARDI

NOWE WYDARZENIA

ARTYKUŁY

WYPRAWY, ZLOTY

MAPY

FORUM

KONTAKT


REGULAMIN

PODOBNE

KSIĘGA GOŚCI

 REGULAMIN
#1
Na stronie obowiązuje całkowity zakaz reklamowania, polecania innych stron bez uzgodnienia tego z administracją. Zabrania się także dodawania linków polecających (Reflink) itp. inne strony lub konta w innych serwisach!

#2
Będąc zarejestrowanym na stronie, wyrażasz zgodę na dostawanie "Prywatnych wiadomości" i "wiadomości e-mail" od innych użytkowników oraz administratorów strony. Korzystanie z naszego serwisu jest całkowicie bezpłatne, zastrzegamy sobie jednak możliwość rozsyłania wiadomości z reklamami i innymi ofertami przez głównych administratorów. Jeżeli dostaniesz reklamę innej strony od innego użytkownika (nie administratora), powinieneś to zgłosić, ponieważ rozsyłanie reklam przez innych użytkowników jest zabronione!

#3
Nie bierzemy odpowiedzialności za komentarze/posty/newsy innych użytkowników, oraz za linki i reklamy które zostały przez nich umieszczone. Jeżeli poniesiesz jakieś szkody (w wyniku np. kliknięcia w link z komentarza/ściągnięcie pliku jakiegoś użytkownika), nasza strona i administracja nie bierze za to żadnej odpowiedzialności, możesz jedynie przesłać nam informacje/raport o zaistniałej sytuacji, my możemy usunąć dany komentarza/news i w razie potrzeby zbanować jego autora.

#4
W przypadku złamania regulaminu lub działania na szkodę strony, twoje konto i dostęp na stronę może zostać zablokowane lub skasowane. Może to być BAN tymczasowy (na kilka dni), lub za poważniejsze przewinienia całkowite zbanowanie. Radzimy się pilnować.

#5
Nie zapominaj że na stronie administracja stanowi zasady, które możemy dowolnie zmieniać i do ciebie należy obowiązek żeby jego przestrzegać i być z nim zawsze na czasie. Wszystkie nowe informacje dotyczące strony będą zamieszczone w dziale "NEWS". Zazwyczaj czas na wprowadzenie nowych zasad to 7 dni, dlatego zalecamy przynajmniej raz w tygodniu zaglądnąć do Regulaminu oraz działu News.

#6
Zastrzegamy sobie prawo do zmieniania, edytowania i usuwania waszych kont, newsów, komentarzy w razie potrzeby lub zaistniałej sytuacji, bez podania przyczyny.

#7
W naszym portalu panuje wolność słowa! Wyjątkami są jednak wypowiedzi i ksywy zawierające faszystowskie oraz wulgarne treści. To samo dotyczy wypowiedzi poniżające grupy uboczne, inne narodowości, mniejszości, religie, wiary oraz niepełnosprawnych. Ofensywne zdjęcia, linki oraz treści erotyczne są zabronione. Wypowiedzi na forum muszą zawierać jakiś sens, w innym razie zostaną usunięte przez administratorów lub moderatorów.

#8
Powtórne zamieszczanie tego samego komentarza jest zabronione, obojętnie czy w tym samym temacie czy gdzieś indziej. Odpowiadanie bezpośrednio poniżej swojej ostatniej wypowiedzi jest zabronione, jedynie w przypadku dopisania brakującej informacji. Nie używaj WIELKICH LITER oraz wielokrotnych znaków interpunkcji aby się wyróżnić. Posty takie zostaną poprawione lub usunięte przez administratorów i moderatorów.

#9
Wszystkie wypowiedzi, niezgodne z naszym regulaminem lub polskim prawem, będą kasowane. Administratorzy za wolną reakcję w skasowaniu jakiejkolwiek wypowiedzi, nie biorą żadnej odpowiedzialności! W przypadku zgłoszenia naruszenia regulaminu lub prawa, czas reakcji to maksymalnie dwa tygodnie, jednak zastrzegamy sobie prawo do przedłużenia tego czasu z niezależnych od nas przyczyn.

#10
Wypowiadając się na stronie, staraj się robić to estetycznie, z zachowaniem poprawnej ortografii, jeżeli jesteś dyslektykiem itp., przed dodaniem swoich postów sprawdź poprawność wyrazów w słowniku lub w programach Word bądź Firefox itp. które posiadają wbudowane słowniki ortograficzne. Twoje wypowiedzi zawsze powinny być pisane na dany temat. Jeżeli z początku czujesz się w tym niepewnie staraj się obserwować wypowiedzi innych użytkowników, aby poznać potoczny język i formę pisania na stronie.

#11
Przed dodaniem komentarza do publikacji, powinieneś znać jego całą treść oraz wszystkie komentarze które były już wcześniej dodane, ponieważ w nich może być zawarta odpowiedź na twoje pytanie itp.

#12
Dla wszystkich użytkowników obowiązuje zakaz używania czcionek koloru czerwonego! Tą możliwość ma tylko administracja strony.

#13
Pod żadnym pozorem nie wolno działać na szkodę w działaniu strony, takie zachowania/czyny będą karane bezwarunkowym zablokowaniem dostępu na stronę lub karą pieniężną za wyrządzone szkody.

#14
Na stronie obowiązuje całkowity zakaz rozsyłania reklam poprzez wiadomości oraz e-maile do innych użytkowników! Jeżeli takie czyny zostaną zauważone, w trybie natychmiastowym konto użytkownika rozsyłającego reklamy zostanie zablokowane, oraz adres do reklamowanej strony zostanie całkowicie zablokowany na stronie i już nigdy nie będzie mógł zostać wyświetlony! Jeżeli dostajesz jakieś wiadomości z reklamami innych stron nie od Administracji prosimy o natychmiastowe zgłoszenie tego do nas!

#15
Pamiętaj żeby do twojego konta był przypisany zawsze aktualny adres e-mail, jest to niezbędne do przywrócenia zapomnianego hasła, oraz do kontaktu z Administracją.

#16
Niektóre pliki są objęte prawem autorskim i można je ściągać z sieci tylko, gdy posiada się ich oryginał na własność, a ściągnięte pliki będzie się używać jako kopię zapasową. Dodając coś na stronę musisz posiadać prawa do publikacji danych informacji lub plików od autora bądź producenta (do ciebie należy ten obowiązek), administracja strony nie bierze odpowiedzialności za twoje publikację i komentarze, wszystko robisz na własną odpowiedzialność.

#17
Na stronie możesz mieć tylko jedno konto i tylko jedna osoba może z niego korzystać, w przypadku wykrycia że jedna osoba korzysta z kilku kont, wszystkie konta zostają skasowane! Wyjątkiem są Administratorzy i Moderatorzy, ponieważ czasem musimy skorzystać z konta testowego by sprawdzić inne ustawienia systemu.

#18
Zabrania się kopiować, przepisywać, Regulaminu na inne strony, treści tu zawarte są objęte prawem autorskim!

#19
Wszystkie materiały, które zostały umieszczone na stronie Bunkrowej Gwardii oraz stronach które są jej częścią, zostały umieszczone wyłącznie w celach informacyjnych, edukacyjnych! Nie mogą być wykorzystywane w celach niezgodnych z polskim prawem! Autorzy serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności z powodu użytkowania i wykorzystywania dostępnych informacji oraz materiałów zawartych na stronie w sposób niezgodny z polskim prawem, w szczególności gdy spowoduje to szkody osób trzecich.

#20
Administracja zastrzega sobie prawo do postępowania w inny sposób niż został opisany w regulaminie w sytuacjach tego wymagających, bez podawania przyczyny takiego działania.


Wprowadzenie nowego regulaminu obowiązuje po tygodniu, od jego pierwszego opublikowania, jeżeli nie akceptujesz zmian możesz poprosić o wykasowanie konta (czytaj definicję "Konta użytkownika").


Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

ModeratoR
10/05/2017 12:06
Ale z racji, że kolega Wrona nie zmienił hasła można ruszyć na nowo smiley

Punks_bunkier
10/05/2017 11:53
Cóż. Ekipa się rozeszła, ja całkiem o stronie zapomniałam. smiley

jasmar
29/04/2017 03:45
Kurcze ale posucha tutaj , od tylu lat...

KrzysztofW74
18/10/2015 21:36
Dajcie znać Te bunkry bardzo mnie irytóją.Dlaczego Niemcy je wysadzili a reszta stoi i jest dostępna. Co myślicie otym

KrzysztofW74
18/10/2015 21:33
Siema ktoś działa?? Czy ktoś miałby ochotę oczyścić trochę bunkry na Lisiej Górze

jasmar
08/06/2014 10:31
ja czasem zaglądam

ModeratoR
16/03/2014 19:59
Witam Witam ktoś tu jeszcze zagląda bo jakaś cisza zapadła?

jasmar
29/05/2013 12:30
Jestem za

GwardiA
04/04/2013 10:43
No można coś zorganizować ale ilu chętnych by było?

Juleekk
21/10/2012 10:37
co tu taka stypa panienki, kiedy jakiś wypad?

Archiwum
Darmowe liczniki

stat4u
Powered by PHP-Fusion v6.01.6
Matrix Theme by probase @ AusiMods
205687 Unikalnych wizytZałóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie | fashionideas.icu